MR Komputer

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników

Drukuj PDF

!!!Uwaga!!!

Do każdej zakupionej u nas kasy fiskalnej

zapewniamy bezpłatne wdrożenie i szkolenie !

Bezpłatnie realizujemy wszystkie zgłoszenia w US.

Służymy pomocą przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Posiadamy w sprzedaży urządzenia firny Posnet oraz Novitus.

 

Na wszystkie pytanie chętnie odpowiemy.

Zadzwoń lub napisz:

tel.  508 062 569 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU


Posnet Mobile dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wydajnemu akumulatorowi oraz wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu z funkcją szybkiej wymiany rolek, doskonale sprawdza się w pracy przenośnej, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Gotowa na eurofiskalizację – Kasa posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny.

Komunikacja z komputerem on-line – umożliwia zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży kasy bez przerywania pracy kasjera.

Parkingi i wypożyczalnie – dedykowane funkcje do rejestracji usług parkingowych oraz wypożyczalni np.: sprzętu wodno – rekreacyjnego.

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ


Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.


Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Standard i Plus


Urządzenie posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację), możliwość komunikacji z komputerem on-line (zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży z kasy bez przerywania pracy kasjera).

Na uwagę zasługują duże i czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący (50mm/s) (lub opcjonalnie mechanizm Fujitsu przystosowany do intensywej eksploatacji) oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze.


 


 

Autoryzowany Dealer

Aktualnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 60206

Szukaj